Beste leden, hieronder en in de bijlage vinden jullie informatie over drie interessante themabijeenkomsten betreffende onze toekomst als senior. Deze toekomst ziet er misschien anders uit als wij gedacht en verwacht hebben. Tijdens deze bijeenkomsten kun je samen bepraten hoe deze toekomst er voor jou uit kan gaan zien en hoe je hier zelf richting aan kunt geven.
Senioren zelf aan zet, denk vandaag na over morgen.
Onder deze noemer organiseert KBO kring Oss in het najaar een reeks van drie bijeenkomsten voor alle 60-plussers in de gemeente Oss.
Na een korte inleiding gaan de aanwezigen met elkaar in gesprek over wonen, zorg en welzijn. Hoe kun je prettig ouder worden in je eigen vertrouwde omgeving? Hoe krijg je de zorg die nodig is? Wat is een passende woning? Wat kun je doen om fit te blijven en zelf de regie te houden?
De bijeenkomsten worden door KBO kring Oss georganiseerd samen met Senioren Brabant-Zeeland, de gemeente Oss en ONS welzijn.
Deelname is gratis voor álle senioren, je hoeft nergens lid van te zijn.
Datums en thema:
- 28 augustus 2026: Bewustwording – Een kijkje in de toekomst
- 25 september 2026: Wonen – Toekomstig wonen begint nu
- 30 oktober 2026: Zorg en welzijn – De toekomst van de zorg is thuis.
Programma tijdens de middagen:
- 13.00 inloop
- 13.30 start programma
- 16.00 einde
Locatie: De Berghplaets, Berghem (ruim voldoende gratis parkeerplaatsen)
Aanmelden: seniorenzelfaanzetoss@gmail.com